Legfrissebb hírek

Gépparkunk további bõvítéseGépparkunk egy újabb beruházásával és személyzeti törzsünk kiépítésével sikerült ...
Vevõ orientáció: kapcsolattartókAz értékesítés területet 2012. szeptember óta Thilo Bárth úr személyében bõvítettük, ...
Tanúsító audit TS16949 szabványhozA 19.héten kisebb eltérésekkel sikeresen letettük a tanúsító auditot TS16949 ...
JAKO Fémárugyár Kft.
Damjanich u. 33-35
7100 Szekszárd - Hungary

Tel.: +36 (74) 528-390
Fax.: +36 (74) 528-393
info@jakokoch.hu
USZT

Contact persons

Adam M. Koch
Vezérigazgatója
Telefonszám +36 74 528 391
Hasonmás +36 74 528 393
Mobiltelefon +36 20 520 39 11
E-mail adam.m.koch@jakokoch.hu
Andreas Koch
Vezérigazgatója
Telefonszám +36 74 528 386
Hasonmás +36 74 528 393
Mobiltelefon +36 20 213 69 46
E-mail andreas.koch@jakokoch.hu
Joachim Koch
Vezérigazgatója
Telefonszám +36 74 528 385
Hasonmás +36 74 528 393
Mobiltelefon +36 20 213 68 45
E-mail joachim.koch@jakokoch.hu
Robert Csipak
Gyárigazgató
Telefonszám +36 74 505 909
Hasonmás +36 74 528 383
Mobiltelefon +36 20 262 69 75
E-mail robert.csipak@jakokoch.hu
Thilo Barth
Értékesítési vezető precíziós alkatrészek
Telefonszám +49 7062 97 8890
Hasonmás +49 7062 97 8899
Mobiltelefon +49 170 214 44 06
E-mail thilo.barth@jakokoch.hu
Wilfried Figel
Értékesítési vezető e-motorok & rendszer modulok
Telefonszám +36 74 505 905
Hasonmás +36 74 528 393
Mobiltelefon +49 160 90 628 157
E-mail wilfried.figel@jakokoch.hu
Villi János
Pénzügyi vezető
Telefonszám +36 74 528 387
Hasonmás +36 74 505 902
Mobiltelefon +36 20 941 84 87
E-mail janos.villi@jakokoch.hu
Szabó Bertalan
Vezetője az emberi erőforrások
Telefonszám +36 74 528 398
Hasonmás +36 74 505 908
Mobiltelefon +36 20 213 67 49
E-mail bertalan.szabo@jakokoch.hu
Copyright © 2018 JAKO Kft. Minden jog fenntartva.

CSS ist valide!

Valid HTML 4.01 Transitional